Optometrysta, blogerka, stylistka mody okularowej

Moja praca w Optyce zaczęła się 12 lat temu , gdy poznałam mojego obecnego męża.  Wszystko stało się tak nagle , gdyż jedna z pracownic odeszła na chorobowe i przejęłam jej obowiązki. Przyznam ,że wtedy byłam bardzo młoda i nie wiedziałam co chcę w życiu robić…   Jednak nie poddałam się… To wtedy zachwyciłam się bogatą liczbą różnych opraw okularowych. Podobały mi się kształty, palety barw oraz różne wystawy i kompozycje , które robiłam. Pomyślałam, żeby to wszystko połączyć….to był przełomowy moment, choć początek bardzo trudnej drogi… Zaczynałam od zera , bez żadnego doświadczenia oraz wiedzy teoretycznej i praktycznej.Dostęp do wiedzy jest duży i nieograniczony, ale wystarczyły chęci i motywacja.  Z moim dużym zaangażowaniem poznałam wszystkie tajniki zawodu,tak jak: wszystkie rodzaje szkieł i uszlachetnienia,z jakich materiałów są wykonane oprawki,jak naprawia się okulary,do czego służą narzędzia optyczne,jak pracować na sprzętach optycznych w pracowni idt. Nie można pominąć komunikacji z przedstawicielami i dostawcami,umiejętność wybrania towaru,oraz pomoc w zaprojektowaniu nowoczesnego salonu optycznego. Jako optyk indywidualnie, ale skutecznie kieruję swoim rozwoje w branży.

            Dużą satysfakcję miałam z różnych eventów , które organizowałam np: dzień stylu , świat progresji , wystawy nowych kolekcji – pokazy mody okularowej (promocje , konkursy) . Interesowałam się światowymi projektantami : Alain Mikli , Jean Lafont oraz Oliver Goldsmith . Optyka okularowa to wiedza i doświadczenie dające niesamowitą radość . Jestem związana z modą okularową i dzięki temu buduję swój rozwój zawodowy . Przyjaciele mówią , że jestem miłośniczką mody i życia na wysokich obrotach  (śmiech!) . Od zawsze robię to co kocham z nieustającą pasją . Łączę to w wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie , w której się doskonale  przenikają i uzupełniają .

            Lubię podróże – wyjazdy organizowane przez Małopolski Cech Optyków , bo to pozwala na odkrywanie nowego spojrzenia . Uważam, że przez indywidualne podejście do pacjenta i odkrycie jego potrzeb  – poprawiłam im jakość życia . Pod okiem wykwalifikowanego specjalisty i Mistrza Optyki oraz Małopolskiego Cechu Optyków , krok po kroku zdobywałam cenną wiedzę i doświadczenie . Posiadam dyplom Mistrzowski w zakresie Optyki Okularowej i aktualnie studiuję optometrię dlatego, że jako Mistrz Optyki okularowej wykonująca okulary dla pacjentów chcę również mieć wpływ na dobór okularów i soczewek. Chcę wykrywać i diagnozować wady i choroby układu wzrokowego, takie jak: nadwzroczność, krótkowzroczność, niezborność. Jednakże na przestrzeni tych lat udało mi się zachować wartości, wiedzę i nie spoczywam na laurach, pracuję w Centrum Korekcji Wzroku , gdzie również pełnię funkcję Prezesa Zarządu . Jestem po studiach magisterskich , natomiast nadal podnoszę swoje kwalifikacje na różnych kursach , szkoleniach , targach optycznych związanych z moją branżą .

Gabinet Bochnia:
Bochnia, ul. Różana 9

tel. 504 058 977 (Nagłe wypadki, prywatne wizyty)
tel. 14 611 91 91 (Rejestracja)

Gabinet Brzesko:
Brzesko, ul. Kościuszki 41

tel. 512 731 191 (Rejestracja, nagłe wypadki, prywatne wizyty)
tel. 14 68 63 985 (Rejestracja)

Centrum korekcji wzroku - Doktor Oko ©